Körfez elektrikçi

elektrikçiler

20 Mart 2017 | Posted in körfez elektrikçi | By

iskenderunda elektrikçi arayanlar

İskenderun deniz Alayi Körfez mahallesi elektrikçi ustasi arayanlar firmamiz sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.
Sizlerin guvenliği ve huzuru için her daim hizmetinizde ve yani başinizdayiz.
Korkmayın acil durumda iskenderun elektrikçimi ariyorsunuz, iskenderun elektrik firmamiz kaliteli işçilik hizli ulaşim ile sizlere en kısa sürede ulaşim sağlamaktadir.

Gece acil durumlarda elektriksizmi kaldınız hiç tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Durmadan Atan sigortalardan bıktınızmı Ali usta ile tanışın bütün sıkıntılarınızdan kurtulun erken çözüm sağlıklı yaşam herkesin hakıdır.

Aylık Site Bakımı yapılır

Aylık belli bir ücrete tabi bütün elektrik bakım işlerinizi yaptırabilirsiniz.
isterseniz evinizin isterseniz sitenin komple elektrik bakımını aylık ücrete tabi hertürlü arizalarınızı haletirebilirsiniz.

iskenderun elektrikçi, iskenderun elektrik, iskenderun elektrik ustasi, iskenderun elektrik firmasi, iskenderun elektrikçiler, iskenderun elektrik kesintisi, iskenderun elektrik firmalari, iskenderun elektrik tesisat, iskenderun elektrik tamircisi, iskenderun elektrik şefi, iskenderun elektrik ariza, iskenderun elektrik ariza kaydı, iskenderun elektrik ustaları, iskenderun elektrikçi arayanlar, iskenderun’daki elektrikçiler, elektrik ariza ali usta

Yazının Devamı Tıklayınız

Elektrik Sayac montaji yapilir

iskenderun elektrik tesisati

13 Ağustos 2016 | Posted in elektrik sayac montaji | By

Elektrik sayac’i, panolu panosuz, hertürlü montaji yapilir
evinize çok elektrik faturasimi geliyor hemn tespit edelim sayacınızda bir sıkıntı varsa gerekli yerlere bildirmek şartiyla elektrik sayacınızı değiştirelim.
Elektrik sayaclarında eğerki birşey kullanmadiğiniz halde Sayacın üstündeki kırmızı işik hala hizli bir şekilde yanıp sönuyorsa muhtemelen ya evin içinde bir yerde elektrik kaçaği vardir yada sayacınız bozuktur.

Yazının Devamı Tıklayınız

iskenderun elektrik ariza

iskenderun elektrik tesisati

11 Ağustos 2016 | Posted in iskenderun elektrik | By

iskenderun elektrik ariza

iskenderun elektrik kesintileri bu aralar sıkca görülmektedir.Sebebi ise bildiginiz, gibi elektrik, hati yerin altina aliniyor,bu nedenden dolayi sikca elektrik kesintileri yasaniyor.Elektrik direkleri sökülmesi esnasinda elektrik kisa sureliğine kesiliyor.Herhangi bir nedenden dolayi oluşan bina dışı direk hatindaki arizalarinizi 186 arayarak şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz

Elektrik ariza 186

 

Yazının Devamı Tıklayınız

Elektrik tamiri ve bakimi iskenderun

iskenderun elektrik tesisati

25 Temmuz 2016 | Posted in iskenderun elektrik | By

iskenderun elektrik
Tamir ve bakim islerinde her daim kaliteli ürünlerimizle, sizlere hizmet sunuyoruz sizlerin beklentilerini, elimizden geldiği sürece, sizlere en hizli ve pratik şekilde temiz işçilik yapiyoruz.

Yazının Devamı Tıklayınız

iskenderun elektrikçi